Služby

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti fotovoltaických systémů od návrhu přes montáž až po následný servis. Zákazníka vždy vyslechneme, důkladně projdeme všechny možnosti a společně pak navrhneme nejefektivnější řešení Vašeho požadavku na míru. Instalace provádíme také pro zákazníky, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí nebo nemůžou dosáhnout na dotační program.

Návrh řešení

Po společné konzultaci za Vámi přijedeme na místo určení, důkladně prozkoumáme technický stav objektu a možnosti napojení fotovoltaické elektrárny. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti, rádi vytvoříme technický návrh, který bude šitý na míru pro Vaše potřeby dle technických podmínek a možností.

Projektování

Projekty vytvoříme dle norem ČSN/EN, které budou splňovat požadavky energetiky a distribuční soustavy a také požadavky pro případné žádosti o dotace.

Komunikace s energetikou

Pro zdárné napojení Vaší fotovoltaické elektrárny je vždy nutné správně navrhnout projekt pro danou energetickou společnost (ČEZ, E.ON,PRE, aj.). Tyto technické požadavky vyřešíme za Vás.

Vyřízení dotace

Pro získání maximální výše dotace z programu "Zelená úsporám" je důležité splnění zadaných podmínek. Rádi Vám s touto problematikou pomůžeme a poradíme.

Dodávka

Materiály, které jsou potřeba pro komplexnost systému, většinou držíme skladem. Díky tomu jsme schopni maximálně zkrátit lhůtu dodání. Vše se však odvíjí od složitosti technického řešení.

Montáž

Instalace systému proběhne v termínech dle vzájemné dohody, vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem. Tyto práce provedeme s maximální pečlivostí a k Vaší plné spokojenosti, a to jak v interiéru, tak i exteriéru.

Servis

Provádíme též záruční a pozáruční servis. Záruční dle zákonných podmínek, pozáruční servis pak dle Vašich potřeb. Také nabízíme pravidelný dohled pomocí vzdáleného přístupu pro maximální efektivitu výkonu Vaší Fotovoltaické elektrárny.